PIGMiUR

Przejdź do

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Aktualności

 • AGRO SHOW 2016 za nami
  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili XVIII edycję wystawy AGRO SHOW. Wystawcy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i profesjonalnie przygotowali swoje stoiska, nie zawiedli zwiedzający, których przez cztery dni wystawy gościliśmy ponad 140 tysięcy. Zapraszamy za rok na kolejną edycję, która będzie miała miejsce w Bednarach w dniach 22-25 września 2017!
 • Akredytacja dziennikarzy
  Dziennikarze mogą się akredytować w Bednarach w Biurze Prasowym, w piątek 23 września od godz. 9:00. Potrzebna jest do tego wizytówka lub legitymacja prasowa. Akredytować mogą się maksymalnie 2 osoby z 1 redakcji.
 • AGRO SHOW Gra
  Jeśli chcesz w niekonwencjonalny sposób zwiedzić teren wystawy, weź udział w AGRO SHOW Grze - zabawie terenowej podczas tegorocznego AGRO SHOW.
 • Informator dla wystawców
  Drodzy wystawcy! Wszystkie najważniejsze informacje związane z uczestnictwem w wystawie znajdziecie w informatorze, który można pobrać rozwijając tą informację.
 • Wstęp na wystawę
  Informujemy, że tak jak w latach ubiegłych wstęp na wystawę dla zwiedzających jest bezpłatny. Na wszystkich, którzy odwiedzą AGRO SHOW czekać będą również bezpłatne parkingi i katalogi wystawy. Wystawa będzie czynna w godz. 9:00 - 17:00 (piątek - niedziela) oraz 9:00-13:00 (poniedziałek).
POLSKA IZBA GOSPODARCZAMASZYN i URZĄDZEŃ ROLNICZYCH

Dział wideo

Odliczanie

22-25 września 2017 r.

Termin Wystawy AGRO SHOW 2017

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Losowe zdjęcie

Treść strony

 • AGRO SHOW 2016 - 23-26 września 2016

  Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Jesteśmy dumni z tego, że AGRO SHOW stało się platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Wśród głównych atutów Wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.

 • Echa Wystawy AGRO SHOW 2016

  Podczas AGRO SHOW 2016 akredytowało się ponad 110 dziennikarzy zainteresowanych branżą rolniczą. Dziennikarze TVP, patrona medialnego tegorocznej systawy, prócz Magazynu Tydzień zrealizowali wiele materiałów, które ukazały lub dopiero ukażą się na antenie telewizji. W dniach 28 września i 5 października emitowny będzie Magazyn Rolniczy zrealizowany podczas AGRO SHOW. Prócz relacji TVP, w prasie branżowej, na portalach i w mediach społecznościowych ukazują się artykuły podsumowujące i opisujące AGRO SHOW 2016.

  Zachęcamy do ich śledzenia.

Baner

 • Reklama

Mapa

Przejdź do: Zielone AGRO Show Polskie Zboża
Przejdź do: ARENA AGRO

Nasz profil w serwisie YouTube