PIGMiUR

Przejdź do

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Aktualności

 • Lista wystawców i plan wystawy
  Na naszej stronie wstawiliśmy aktualny plan wystawy oraz listę wystawców.
 • Fanpage na Facebook
  Zapraszamy wystaców i zwiedzjących do zaglądania na nasz profil facebooka, gdzie zamieszczamy najbardziej aktualne informacje (link do profilu z boku strony).
 • Linie komunikacyjne meleksów
  W czasie AGRO SHOW 2017 w dniach 22-25 września uruchomimy bezpłatne LINIE MELEKSOWE. Meleksy podobnie jak przed rokiem będą kursowały na stałych trasach i z pewnością ułatwią zwiedzającym przemieszczanie się po sporym terenie wystawy. Wasz komfort jest dla nas ważny.
 • Infolinia 56/ 651 47 47
  Informujemy, że uruchomiliśmy dla Państwa specjalną infolinię, gdzie uzyskać można wszystkie informacje na temat wystawy oraz dofinansowania dojazdu na wystawę. Zapraszamy do korzystania.
  Numer infolinii: 56/ 651 47 47
 • Patronat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak w poprzednich latach również w 2017 roku patronat nad wystawą AGRO SHOW objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Krzysztof Jurgiel.
POLSKA IZBA GOSPODARCZAMASZYN i URZĄDZEŃ ROLNICZYCH

Dział wideo

Odliczanie

1 sierpnia 2017 r.

Termin nadsyłania wpisów do katalogu AGRO SHOW 2017

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Losowe zdjęcie

Treść strony

 • AGRO SHOW 2017 - 22-25 września 2017

  Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Jesteśmy dumni z tego, że AGRO SHOW stało się platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Wśród głównych atutów Wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.

 • Echa Wystawy AGRO SHOW 2016

  Podczas AGRO SHOW 2016 akredytowało się ponad 110 dziennikarzy zainteresowanych branżą rolniczą. Dziennikarze TVP, patrona medialnego tegorocznej systawy, prócz Magazynu Tydzień zrealizowali wiele materiałów, które ukazały lub dopiero ukażą się na antenie telewizji. W dniach 28 września i 5 października emitowny będzie Magazyn Rolniczy zrealizowany podczas AGRO SHOW. Prócz relacji TVP, w prasie branżowej, na portalach i w mediach społecznościowych ukazują się artykuły podsumowujące i opisujące AGRO SHOW 2016.

  Zachęcamy do ich śledzenia.

Baner

 • Reklama

Mapa

Przejdź do: Zielone AGRO Show Polskie Zboża
Przejdź do: ARENA AGRO

Nasz profil w serwisie YouTube