PIGMiUR

Przejdź do

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Aktualności

 • DODATKOWE UPUSTY 2016 (do 15%)
  Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, jako branżowa organizacja samorządu gospodarczego skupiająca głównie producentów i dystrybutorów sprzętu rolniczego, nie może być obojętna na problemy firm z branży. Aktualnie problemem tym jest trudna sytuacja w rolnictwie w ogóle, a w branży maszyn i urządzeń rolniczych w szczególności. Dlatego też, pomimo wpływających już zgłoszeń na tegoroczną Wystawę w ilości porównywalnej z ubiegłoroczną, podjęta została decyzja o jednorazowych, dodatkowych upustach na AGRO SHOW 2016.
 • 20 maja mija termin zgłoszeń na AGRO SHOW z uwzględnieniem rabatu
  Tylko do 20 maja można przesyłać zgłoszenia na wystawę AGRO SHOW, które uwzględniać będą rabat na powierzchnię wystawienniczą. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.
 • Formularze zgłoszeniowe na Wystawę AGRO SHOW 2016
  Już są dostępne formularze zgłoszeniowe na wystawę AGRO SHOW 2016. Zachęcamy do wypełniania i przesyłania zgłoszeń. Formularze znajdują się w zakładce "dla wystawców".
 • Patronat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak w poprzednich latach również w 2016 roku patronat nad wystawą AGRO SHOW objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Krzysztof Jurgiel.
 • Patronat medialny TVP
  Patronem medialnym AGRO SHOW 2016 została TVP. Jesteśmy przekonani, że podobnie jak w 2015 roku, dzięki współpracy z TVP wystawa zyska jeszcze lepsza oprawę, a informacje o niej dotrą do rzeszy rolników i osób związanych z szeroko rozumianą branżą rolniczą.
POLSKA IZBA GOSPODARCZAMASZYN i URZĄDZEŃ ROLNICZYCH

Dział wideo

Odliczanie

20 maja 2016r.

Termin nadsyłania zgłoszeń z rabatem

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Losowe zdjęcie

Treść strony

 • AGRO SHOW 2015
  18-21 września, Bednary

  Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Jesteśmy dumni z tego, że AGRO SHOW stało się platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Wśród głównych atutów Wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.

 • Echa Wystawy AGRO SHOW 2015

  Podczas AGRO SHOW 2015 akredytowało się ponad 100 dziennikarzy zainteresowanych branżą rolniczą. Dziennikarze TVP, patrona medialnego tegorocznej systawy, prócz Magazynu Tydzień zrealizowali wiele materiałów, które ukazały lub dopiero ukażą się na antenie telewizji. W dniach 25 września i 2 października emitowny będzie Magazyn Rolniczy zrealizowany podczas AGRO SHOW (powtórki emisji: 9 i 16 pażdzernika). Prócz relacji TVP, w prasie branżowej, na portalach i w mediach społecznościowych ukazują się artykuły podsumowujące i opisujące AGRO SHOW 2015.

  Zachęcamy do ich śledzenia.

Baner

 • Reklama

Mapa

Przejdź do: Zielone AGRO Show Polskie Zboża
Przejdź do: ARENA AGRO

Nasz profil w serwisie YouTube