PIGMiUR

Przejdź do

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Aktualności

 • Pokazy maszyn
  Podczas tegorocznego AGRO SHOW pokazy maszyn zapowiadają się niezmiernie interesująco. Na ringu zostaną tradycyjnie zaprezentowane opryskiwacze, ładowacze czołowe i ładowarki teleskopowe oraz agregaty uprawowo - siewne.
 • Infolinia 56/ 651 47 47
  Informujemy, że uruchomiliśmy dla Państwa specjalną infolinię, gdzie uzyskać można wszystkie informacje na temat wystawy oraz dofinansowania dojazdu na wystawę. Zapraszamy do korzystania.
  Numer infolinii: 56/ 651 47 47
 • Strefa Juniora
  Wzorem ubiegłego roku szykujemy coś specjalnego dla najmłodszych odwiedzających wystawę AGRO SHOW. W sektorze A, dokładnie w tym samym miejscu co w poprzedniej edycji, zorganizowana będzie Strefa Juniora.
 • Komunikacja na AGRO SHOW
  W tym roku wzorem lat ubiegłych będzie można skorzystać z bezpłatnej komunikacji na terenie wystawy AGRO SHOW. Na zwiedzających przygotowane będę meleksy, które kursować będą na stałych, wyznaczonych liniach.
 • Uwaga! Brak przejazdu przez Pobiedziska
  Informujemy, że z powodu przeprowadzanych robót drogowych nie ma możliwości przejazdu przez miasto Pobiedziska.
POLSKA IZBA GOSPODARCZAMASZYN i URZĄDZEŃ ROLNICZYCH

Dział wideo

Odliczanie

23 września 2016r.

Termin rozpoczęcia AGRO SHOW 2016

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Losowe zdjęcie

Treść strony

 • AGRO SHOW 2016 - 23-26 września 2016

  Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Jesteśmy dumni z tego, że AGRO SHOW stało się platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Wśród głównych atutów Wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.

 • Echa Wystawy AGRO SHOW 2015

  Podczas AGRO SHOW 2015 akredytowało się ponad 100 dziennikarzy zainteresowanych branżą rolniczą. Dziennikarze TVP, patrona medialnego tegorocznej systawy, prócz Magazynu Tydzień zrealizowali wiele materiałów, które ukazały lub dopiero ukażą się na antenie telewizji. W dniach 25 września i 2 października emitowny będzie Magazyn Rolniczy zrealizowany podczas AGRO SHOW (powtórki emisji: 9 i 16 pażdzernika). Prócz relacji TVP, w prasie branżowej, na portalach i w mediach społecznościowych ukazują się artykuły podsumowujące i opisujące AGRO SHOW 2015.

  Zachęcamy do ich śledzenia.

Baner

 • Reklama

Mapa

Przejdź do: Zielone AGRO Show Polskie Zboża
Przejdź do: ARENA AGRO

Nasz profil w serwisie YouTube