AGRO SHOW

Przejdź do

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Aktualności

 • Zmiana terminu AGRO SHOW! – już od 2018 roku Wystawa będzie odbywać się od czwartku do niedzieli
  Począwszy od 2018 roku Wystawa AGRO SHOW odbywać się będzie zawsze od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas od piątku do poniedziałku. Czyli w nadchodzącym roku będą to dni 20-23 września (czwartek-niedziela), a nie 21-24 września (piątek-poniedziałek).
 • Patronat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak w poprzednich latach również w 2018 roku patronat nad wystawą AGRO SHOW objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Krzysztof Jurgiel.
 • Agro Debata
  Podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zorganizowała dwie debaty tematyczne poświęcone problematyce rolniczej.
 • AGRO SHOW 2018
  Zapraszamy już teraz na przyszłoroczną edycję targów AGRO SHOW 2018, które odbędą się w dniach 20-23 września 2018 w Bednarach.
 • Infolinia 56/ 651 47 47
  Informujemy, że uruchomiliśmy dla Państwa specjalną infolinię, gdzie uzyskać można wszystkie informacje na temat wystawy oraz dofinansowania dojazdu na wystawę. Zapraszamy do korzystania.
  Numer infolinii: 56/ 651 47 47
POLSKA IZBA GOSPODARCZAMASZYN i URZĄDZEŃ ROLNICZYCH

Dział wideo

Odliczanie

20 września 2018 r.

AGRO SHOW 2018

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Losowe zdjęcie

Treść strony

Ścieżka edukacyjna

To program edukacyjny pomyślany w ramach projektu Firma Przyjazna Edukacji Rolniczej, realizowanego przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Po raz pierwszy na AGRO SHOW specjalnie z myślą o uczniach i nauczycielach w piątek 22 września podczas dnia dla szkół, będzie możliwość pogłębienia swojej wiedzy z zakresu mechanizacji rolnictwa. 11 firm specjalnie na tą okazję przygotowało program pokazów, szkoleń, konkursów i innych edukacyjnych aktywności. Ścieżka edukacyjna AGRO SHOW to specjalny program, którego celem jest pogłębianie wiedzy z zakresu mechanizacji rolnictwa przez uczniów tego przedmiotu. Ale nie tylko. W evencie mogą wziąć udział wszyscy zwiedzający wystawę AGRO SHOW. Szczegółowy program znajduje się w ulotce. Zachęcamy do zapoznania się z nim i już dziś do zaplanowania swojego pobytu na AGRO SHOW.

Przejdź do: Zielone AGRO Show Polskie Zboża
Przejdź do: ARENA AGRO

Nasz profil w serwisie YouTube