AGRO SHOW

Aktualności

Dział wideo

Dział wideo

Odliczanie

20-23 września - termin wystawy AGRO SHOW 2018

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Treść strony

Agro Show - nie przegap terminu zgłoszenia!

11 maja mija termin nadsyłania zgłoszeń objętych rabatem na wystawę Agro Show w Bednarach.

Zapraszamy do wzięcia udziału.

AGRO SHOW odbędzie się już po raz dwudziesty.

We wrześniu tego roku AGRO SHOW odbędzie już po raz dwudziesty. Z okazji jubileuszu zaprojektowaliśmy specjalne świąteczne logo wystawy. Zobaczyć można je klikając tutaj.

Zmiana terminu AGRO SHOW! – już od 2018 roku Wystawa będzie odbywać się od czwartku do niedzieli

Począwszy od 2018 roku Wystawa AGRO SHOW odbywać się będzie zawsze od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas od piątku do poniedziałku. Czyli w nadchodzącym roku będą to dni 20-23 września (czwartek-niedziela), a nie 21-24 września (piątek-poniedziałek).

Patronat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak w poprzednich latach również w 2018 roku patronat nad wystawą AGRO SHOW objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Krzysztof Jurgiel.

 

Agro Debata

Podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zorganizowała dwie debaty tematyczne poświęcone problematyce rolniczej.

AGRO SHOW 2018

Zapraszamy już teraz na przyszłoroczną edycję targów AGRO SHOW 2018, które odbędą się w dniach 20-23 września 2018 w Bednarach.

Aplikacja mobilna AGRO SHOW

Szanowni Państwo,

Niestety nie udało sie nam przygotować na czas aplikacji mobilnej na tegoroczna wystawę AGRO SHOW. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie już działać pełną parą.

AGRO SHOW live!

Zapraszamy do oglądania transmisji video z wystawy na żywo na naszym kanale YouTube!
https://www.youtube.com/watch?v=-53Kh6wRjDA

Lista wystawców i plan wystawy

Na naszej stronie wstawiliśmy aktualny plan wystawy oraz listę wystawców.

Fanpage na Facebook

Zapraszamy wystaców i zwiedzjących do zaglądania na nasz profil facebooka, gdzie zamieszczamy najbardziej aktualne informacje (link do profilu).

Termin nadsyłania wpisów do katalogu

Uwaga wystawcy! 1 sierpnia minie termin na przesył anie wpisów do katalogu wystawców oraz zgłoszenie wykonawcy stoisk na wystawę AGRO SHOW 2017.

Linie komunikacyjne meleksów

W czasie AGRO SHOW 2017 w dniach 22-25 września uruchomimy bezpłatne LINIE MELEKSOWE. Meleksy podobnie jak przed rokiem będą kursowały na stałych trasach i z pewnością ułatwią zwiedzającym przemieszczanie się po sporym terenie wystawy. Wasz komfort jest dla nas ważny.

WYSTAWY ORGANIZOWANE PRZEZ PIGMIUR W 2017 ROKU

Już teraz informujemy, że w 2017 roku PIGMIUR zorganizuje 3 wystawy o tematyce rolniczej:

MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA – 11-12 luty 2017 r., Ostróda.
ZIELONE AGRO SHOW – 27-28 maja 2017 r., lotnisko Ryki-Ułęż.
AGRO SHOW – 22-25 września 2017 r., Bednary, gmina Pobiedziska.

Infolinia 56/ 651 47 47

Informujemy, że uruchomiliśmy dla Państwa specjalną infolinię, gdzie uzyskać można wszystkie informacje na temat wystawy oraz dofinansowania dojazdu na wystawę. Zapraszamy do korzystania.
Numer infolinii: 56/ 651 47 47

Termin zgłaszania udziału w AGRO SHOW

Przypominamy, że 1 lipca mija termin przyjmowania zgłoszeń na tegoroczną wystawę AGRO SHOW. Zapraszamy do przesyłania formularzy zgłoszeniowych. Formularze do pobrania znajdują się w zakładce: DLA WYSTAWCÓW.

Patronat medialny TVP

Patronem medialnym AGRO SHOW 2017 została TVP. Jesteśmy przekonani, że podobnie jak w 2016 roku, dzięki współpracy z TVP wystawa zyska jeszcze lepsza oprawę, a informacje o niej dotrą do rzeszy rolników i osób związanych z szeroko rozumianą branżą rolniczą.

Nasz profil w serwisie YouTube