AGRO SHOW

Aktualności

Dział wideo

Dział wideo

Odliczanie

19-22 września - termin wystawy AGRO SHOW 2019

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Treść strony

Po pokazach maszyn podczas wystawy Agro Show 2018

Jubileuszowa XX wystawa Agro Show w Bednarach będzie się kojarzyć z nową formułą pokazów maszyn. Na przestrzeni 20 lat formuła pokazów kilkakrotnie ulegała zmianom. Zmieniała się także technika rolnicza. Pokazy jednak zawsze nawiązywały do aktualnych trendów w budowie ciągników i maszyn rolniczych oraz do nowych technologii w produkcji rolniczej.

Termin wystawy AGRO SHOW w 2019 roku

Zapraszamy na kolejne AGRO SHOW za rok. Wystawa odbędzie się w dniach 19-22 września 2019.

Zapraszamy również na nasze pozostałe wystawy w 2019 roku:

MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA – 09-10 luty 2019 r., Ostróda.

ZIELONE AGRO SHOW – 25-26 maja 2019 r., Ułęż, woj. lubelskie.

AGRO SHOW 2018 - podsumowanie wystawy

Na tegorocznym AGRO SHOW wystawiło się prawie 750 firm, w tym ponad 120 wystawców z zagranicy z 19 krajów. W ciągu 4 dni Wystawę odwiedziło 139 200 osób, powierzchnia wystawiennicza wyniosła 139 tys. m2.

Magazyn Tydzień

Tradycyjnie już podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW, Redakcja Rolna TVP realizowała magazyn "Tydzień". Program można obejrzeć tutaj.

  • data: 2018-09-24

139 200 rolników odwiedziło przez 4 dni AGRO SHOW

Tegoroczną XX jubileuszową wystawę odwiedziło niemal 140 tys. rolników. Jest to wynik zbliżony do zeszłorocznego. Dziękujemy wszystkim, którzy od 20 do 23 września przybyli na wystawę. Już dziś zapraszamy na AGRO SHOW za rok w dniach 19-22 września 2019.

Aplikacja mobilna

Dostępna jest aplikacja mobilna AGRO SHOW. Znajduje się w niej wiele treści i informacji, które ułatwią poruszanie się po wystawie.

Konferencje prasowe

Wszystkich dziennikarzy obecnych na wystawie AGRO SHOW zapraszamy na konferencje prasowe organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
Czwartek 20 września godz. 10:00 - konferencja prasowa inaugurująca XX Międzynarodową Wystawę AGRO SHOW,
Piątek 21 września godz. 13:30 - konferencja prasowa – prezentacja I rozdziału podręcznika pt. „Systemy Agrotroniczne”,
Niedziela 23 września godz. 14:00 - konferencja prasowa podsumowująca XX Międzynarodową Wystawę AGRO SHOW 2018.
Wszystkie konferencje będą miały miejsce w Biurze Prasowym przy pasie głównym.

Akredytacja dziennikarzy

Przypominamy, że jeszcze tylko dzisiaj możliwa jest akredytacja online dziennikarzy biorących udział w Wystawie AGRO SHOW. W zakładce PRASA znajduje się formularz akredytacyjny.

AGRO DEBATY podczas tegorocznej edycji AGRO SHOW

AGRO DEBATY są już stałym elementem wystawy AGRO SHOW. W tym roku ich program zapowiada się wyjątkowo interesująco. Debaty odbędą się w piątek, sobota, niedzielę. Każda z nich obejmować będzie inny ważny dla branży temat. Zachęcamy do zapoznania się z programem.

20 lat AGRO SHOW

Tegoroczna wystawa to już 20 edycja tej imprezy. Pierwsza odbyła się w 1999 roku  w Więckowicach. W tym roku w czwartek o 10:30 w Sali Seminaryjnej przy pasie zamierzamy spotkać się i nagrodzić firmy, które były obecne na wystawie przez wszystkie 20 edycji.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości.

Zrób Show na AGRO SHOW

Wszystkich miłośników robienia filmów i zdjęć o tematyce rolniczej zapraszamy do udziału w konkursie Zrób Show na AGRO SHOW. To już trzecia odsłona tego konkursu. Tym razem materiały będzie można realizować z Bardowskimi.

Finały konkursów organizowanych przez PIGMiUR

Tradycyjnie podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW odbędą się finały konkurów organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych: Mechanik na Medal i Młody Mechanik na Medal. Finały odbędą się w piątek 21 września. O godzinie 10:00 rywalizację rozpoczną mechanicy a o 11:00 uczniowie startujący w konkursie Młody Mechanik na Medal. Ogłoszeni wyników odbędzie się o godz. 12:30.

Czwartek na AGRO SHOW - dniem otwartym dla wszyskich

W związku z pojawiającymi się pytaniami informujemy, że czwartek 20 września, tak jak wszystkie pozostałe dni wystawy, będzie dniem otwartym dla wszystkich. Tego dnia również wstęp na wystawę będzie bezpłatny.

Pokazy maszyn podczas AGRO SHOW 2018

Podczas wystawy AGRO SHOW 2018 w Bednarach pokazy maszyn będą odbywać się w nowej formule. Pokazy odbędą się na polu pokazowym w dwóch blokach: ROLNICTWO PRECYZYJNE i TECHNIKA SIEWU ZBÓŻ W SYSTEMIE UPROSZCZONYM.

AGRO SHOW odbędzie się już po raz dwudziesty.

We wrześniu tego roku AGRO SHOW odbędzie już po raz dwudziesty. Z okazji jubileuszu zaprojektowaliśmy specjalne świąteczne logo wystawy. Zobaczyć można je klikając tutaj.

Zmiana terminu AGRO SHOW! – już od 2018 roku Wystawa będzie odbywać się od czwartku do niedzieli

Począwszy od 2018 roku Wystawa AGRO SHOW odbywać się będzie zawsze od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas od piątku do poniedziałku. Czyli w nadchodzącym roku będą to dni 20-23 września (czwartek-niedziela), a nie 21-24 września (piątek-poniedziałek).

Patronat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak w poprzednich latach również w 2018 roku patronat nad wystawą AGRO SHOW objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Agro Debata

Podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zorganizowała dwie debaty tematyczne poświęcone problematyce rolniczej.

AGRO SHOW 2018

Zapraszamy już teraz na przyszłoroczną edycję targów AGRO SHOW 2018, które odbędą się w dniach 20-23 września 2018 w Bednarach.

Lista wystawców i plan wystawy

Na naszej stronie wstawiliśmy aktualny plan wystawy oraz listę wystawców.

Fanpage na Facebook

Zapraszamy wystaców i zwiedzjących do zaglądania na nasz profil facebooka, gdzie zamieszczamy najbardziej aktualne informacje (link do profilu).

Nasz profil w serwisie YouTube