AGRO SHOW

Przejdź do

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Aktualności

 • AGRO SHOW odbędzie się już po raz dwudziesty.
  We wrześniu tego roku AGRO SHOW odbędzie już po raz dwudziesty. Z okazji jubileuszu zaprojektowaliśmy specjalne świąteczne logo wystawy. Możliwość zobaczenia logotypu po rozwinięciu tej informacji.
 • Zmiana terminu AGRO SHOW! – już od 2018 roku Wystawa będzie odbywać się od czwartku do niedzieli
  Począwszy od 2018 roku Wystawa AGRO SHOW odbywać się będzie zawsze od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas od piątku do poniedziałku. Czyli w nadchodzącym roku będą to dni 20-23 września (czwartek-niedziela), a nie 21-24 września (piątek-poniedziałek).
 • Patronat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak w poprzednich latach również w 2018 roku patronat nad wystawą AGRO SHOW objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Krzysztof Jurgiel.
 • Agro Debata
  Podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zorganizowała dwie debaty tematyczne poświęcone problematyce rolniczej.
 • AGRO SHOW 2018
  Zapraszamy już teraz na przyszłoroczną edycję targów AGRO SHOW 2018, które odbędą się w dniach 20-23 września 2018 w Bednarach.
POLSKA IZBA GOSPODARCZAMASZYN i URZĄDZEŃ ROLNICZYCH

Dział wideo

Odliczanie

20 września 2018 r.

Początek wystawy AGRO SHOW 2018

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Losowe zdjęcie

Treść strony

Agro Debata

Podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zorganizowała dwie debaty tematyczne poświęcone problematyce rolniczej.

Pierwsza z debat miała miejsce 23 września i odbyła się debata pod hasłem:  Modernizacja gospodarstw rolnych przy wsparciu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Stan i perspektywy dla rynku maszyn i urządzeń rolniczych. Debatę zorganizowała Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych wraz z Programem 1 TVP. Udział w dyskusji wzięli: Jan Krzysztof Ardanowski – zastępca przewodniczącego Sejmowej Komisji ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Sławomir Fabijański  –naczelnik Wydziału Modernizacji Departamentu Działań Inwestycyjnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Jarosław Cieśla – starszy specjalista z Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Dariusz Porzuczek – dyrektor handlowy firmy Wielton Agro oraz Waldemar Kwiatkowski – dyrektor ds. sprzedaży Polskiego Domu Rolniczego.  Moderatorem debaty była Małgorzata Motecha-Pastuszko TVP.

Zapis debaty dostępny jest tutaj.

Kolejna odbyła się 24 września i  miała tytuł: System ubezpieczeń rolniczych – korzyści czy straty?  Oczekiwania rolników i interesy firm ubezpieczeniowych. Organizatorem również była Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych wraz z Programem 1 TVP. Udział w dyskusji wzięli: Wiktor Szmulewicz – prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych, Lucyna Grudzień-Kozaczka z Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, członek komisji klęskowych oraz Andrzej Janc – przewodniczący podkomisji ubezpieczeń rolnych Polskiej Izby Ubezpieczeń. Moderatorem debaty była Małgorzata Motecha-Pastuszko TVP.

Powrót

Przejdź do: Zielone AGRO Show Polskie Zboża
Przejdź do: ARENA AGRO

Nasz profil w serwisie YouTube