MAZURSKIE AGRO SHOW

Aktualności

Dział wideo

Dział wideo

Odliczanie

9 lutego 2019

Rozpoczęcie wystawy Mazurskie AGRO SHOW 2019
 

 

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Treść strony

 • MAZURSKIE AGRO SHOW co roku otwiera sezon wystaw rolniczych i jest najważniejszym wydarzeniem branżowym dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski.

  To wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych.  Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

  Co roku na wystawie prezentuje się przeszło 200 firm i odwiedza ją 42 tysiące rolników. Impreza odbywa się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, w Ostródzie na ul. Grunwaldzkiej 55.

 • Mazurskie AGRO SHOW Ostróda to największa i najliczniej odwiedzana przez wystawców i zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno - wschodniej. Podczas dwóch dni wystawy prezentowane są maszyny i urządzenia wszystkich czołowych producentów krajowych, a także maszyny najważniejszych światowych marek.

  Producenci i dealerzy na stałe wpisali Mazurskie AGRO SHOW do swojego kalendarza. Warto tu być, by jeszcze przed sezonem zaprezentować swoją ofertę rolnikom z regionu. A corocznie przybywa ich na wystawę przeszło 40 tysięcy. Dla rolników to również doskonała okazja, by już w lutym poznać najnowszą ofertę maszyn i zastanowić się nad zakupami sprzętu na nowy sezon. A jest w czym wybierać, bo podczas wystawy prezentuje się przeszło 200 firm.

 • Podczas czwartej edycji wystawy w 2018 akredytowało się kilkudziesięciu dziennikarzy z prasy branżowej, lokalnej i ogólnopolskich mediów. Efektem ich pracy były liczne publikacje ukazujące się na łamach wielu tytułów.

  W trakcie wystawy odbyła się konferencja prasowa Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  W sobotę 10 lutego realizowany był magazyn Tydzień, który emitowany był na antenie TVP1 w dniu 11 lutego 2018 roku. Link do programu znajduje się tutaj.

  Relacja z imprezy ukazała się również na stronach Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  W prasie rolniczej oraz na portalach ukazało się wiele informacji z imprezy. Zachęcamy do ich śledzenia.

  Zachęcamy również do obejrzenia oficjalnych materiałów z wystawy na naszym kanale YOU TUBE.

Mapa

[obiekt mapy]

Nasz profil w serwisie YouTube