MAZURSKIE AGRO SHOW

Aktualności

Dział wideo

Dział wideo

Odliczanie

9 lutego 2019

Rozpoczęcie wystawy Mazurskie AGRO SHOW 2019
 

 

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Treść strony

Już w lutym 2018r. ruszy czwarta edycja halowej wystawy MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2018. Tym razem wydarzenie odbędzie się w dniach od 10 do 11 lutego. Dotychczasowe edycje imprezy okazały się ogromnym sukcesem, wpisując się na stałe do kalendarza profesjonalnych imprez branżowych.

MAZURSKIE AGRO SHOW otworzy sezon jako najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski. Będzie to jedyna tak kompleksowa wystawa rolnicza organizowana w 2018 toku w województwie warmińsko-mazurskim. Tak jak ostatnio, impreza odbędzie się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, oferującym sporo udogodnień i bogatą infrastrukturę. Organizator spodziewa się, że do Ostródy zjedzie ponad 200 wystawców, reprezentujących 300 czołowych marek krajowych i zagranicznych maszyn i urządzeń rolniczych, a także inne podmioty oraz instytucje związane z rolnictwem. Na Wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu.

Wystawa spełnia wysokie oczekiwania zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Podczas ubiegłorocznej edycji w ciągu dwóch weekendowych dni imprezę odwiedziło ponad 42 tysięce osób! Teraz spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania ze strony rolników. Swoją obecność zapowiedziało również wiele grup zorganizowanych. W związku z tym postanowiliśmy potroić dostępną powierzchnię wystawienniczą – wystawcy będą mogli prezentować swoje maszyny, urządzenia i produkty na ponad 35 tys. m2 powierzchni. Oprócz zwiedzania stoisk i okazji do bezpośrednich rozmów z dealerami maszyn ze swojego regionu, rolnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych seminariach oraz AGRO DEBACIE. Każdy będzie mógł znaleźć tu coś dla siebie i efektywnie spędzić czas.

ZAPRASZAMY do Ostródy w dniach 10-11 lutego 2018 roku na MAZURSKIE AGRO SHOW! Nie może Was tam zabraknąć! Ekspozycja będzie czynna w godz. 9:00-17:00. Organizator zapewnia wstęp wolny dla zwiedzających, bezpłatny parking i katalog wystawy. Grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę.

Nasz profil w serwisie YouTube