PIGMiUR

Przejdź do

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Aktualności

 • Magazyn Rolniczy
  Zachęcamy do obejrzenia Magazynu Rolniczego, który powstał podczas wystawy Mazurskie AGRO SHOW Ostróda 2017, a emitowany był na antenie TVP1.
  Link do magazynu dostępny jest po rozwinięciu tej informacji.

 • Panel dyskusyjny
  Na naszym kanale na YOU TUBE dostępne jest już pełne nagranie panelu dyskusyjnego nt. PROW, który odbył się podczas tegorocznej wystawy. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia. Link widoczny jest po rozwinięciu tej informacji.
 • Magazyn "Tydzień" realizowany podczas wystawy Mazurskie AGRO SHOW
  Zapraszamy wszystkich do obejrzenia magazynu Tydzień, który został zrealizowany podczas wystawy Mazurskie AGRO SHOW Ostróda 2017. Link do magazynu znajdziecie po rozwinięciu tej wiadomości.
 • Panel dyskusyjny: PROW 2014-2020 – czy to już ostatnia szansa na dynamiczny rozwój i modernizację polskich gospodarstw?
  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym na temat PROW, który odbędzie się w sobotę 11 lutego w godz. 11:30-12:30 w hali nr 4, podczas tegorocznej wystawy Mazurskie AGRO SHOW Ostróda 2017.
 • Dostępne są już formularze zgłoszeniowe na MAZURSKIE AGRO SHOW 2017 OSTRÓDA. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń do dnia 16 grudnia (termin objęty rabatem).
POLSKA IZBA GOSPODARCZAMASZYN i URZĄDZEŃ ROLNICZYCH

Dział wideo

Odliczanie

11 lutego 2017

dzień rozpoczęcia wystawy Mazurskie AGRO SHOW 2017
 

 

Newsletter

Zamów nasznewsletter informacyjny

Losowe zdjęcie

 • PIGMiUR

Treść strony

Przejdź do: Zielone AGRO Show Polskie Zboża
Przejdź do: AGRO Show

Nasz profil w serwisie YouTube